Verbetering van onze dienstverlening

Verbetering van onze dienstverlening

door Eurovitegroup

Als Eurovitegroup werken we constant aan het verbeteren van onze dienstverlening voor onze klanten. Daarom willen we u graag informeren over de verandering die wij doorvoeren in de e-mailstructuur, om u als klant nog beter van dienst te kunnen zijn. Wij vragen u vanaf heden gebruik te maken van de volgende e-mailadressen*:


VOORRAAD
Voor uw voorraad vragen: voorraad@eurovitegroup.nl.
Onze afdeling Inkoop zal uw vraag zsm beantwoorden.

RETOUREN
Voor uw retour aanvragen: retouren@eurovitegroup.nl.
Onze afdeling Operations zal uw aanvraag behandelen.

ORDERS
Voor uw orders en order gerelateerde vragen: orders@eurovitegroup.nl Onze afdeling Bedrijfsbureau verwerkt dan zsm uw opdracht.

SERVICE
Voor alle overige vragen die niet behoren tot de bovenstaande e-mailadressen zoals serviceverzoeken of klachtmeldingen gebruikt u het volgende adres: service@eurovitegroup.nl. Deze meldingen zullen binnenkomen bij ons directiesecretariaat.

Ga terug

© All rights reserved